Україна
Ua En Ru

АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» спеціалізується на виготовленні упаковки для харчової промисловості та виробництва напоїв.

За час свого існування АТ "ТЕХНОЛОГІЯ" зайняла міцні лідируючі позиції у виробництві пакувальних матеріалів. Експорт продукції здійснюється в більше ніж 60 країн світу і охоплює 5 континентів.

 

Використання тільки передових технологій, сучасних систем виробництва, менеджменту, контролю якості підтверджує високу конкурентоспроможність АТ «ТЕХНОЛОГІЯ».

 

Діяльність підприємства заснована на якості виробленої продукції, яку забезпечують лінії провідних світових виробників, спрямована на комплексний підхід до надання послуг, що передбачає розробку дизайну, пошук найбільш вдалого технологічного рішення для виробництва продукції та її доставки замовнику.

 

За результатами комплексної аудиторської перевірки міжнародної платформи EcoVadis АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» має статус надійного постачальника за відповідальне ведення бізнесу в таких категоріях, як захист навколишнього середовища, створення гідних умов праці, чесне ведення бізнесу і безперебійне постачання. Компанія постійно покращує документування існуючих процесів, щоб зробити їх більш прозорими.

 

АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» є партнером благодійного фонду ТЕХНОЛОГІЯ. В рамках діяльності Фонду основні кошти спрямовуються на ремонт дитячих лікувальних установ і покупку обладнання, фінансову підтримку дитячих будинків та інші соціальні програми.

Історія компанії

1990
1992
1995
1997
2000
2004
2007
2008
2010
2012
2016
2017
1990

Створення АТ «ТЕХНОЛОГІЯ». Випуск медичного ковпачка «К2» для різних медичних ємностей

1992

Початок виробництва роз'ємів для інтегральних мікросхем ЕОМ

1995

Розширення виробництва шляхом випуску алюмінієвих гвинтових ковпачків для напоїв

1997

Початок виробництва капсули для тихих та ігристих вин 

2000

Початок виробництва самоклеючої етикетки

2004

Іноземні інвестиції призводять до створення спільного Україно-Польського  підприємства

2007

Інвестиції у виробництва ламінаційних матеріалів

2008

Розширення виробничих потужностей, будівництво нового заводу

2010

Розвиток виробництва плівки методом екструзії 

2012

Початок виробництва мюзле для ігристих вин та пакетів bag in box 

2016

Початок виробництва упаковки Super pouch 

2017

Відкриття нового заводу ТОВ «ГУАЛАПАК УКРАЇНА»

Наші принципи

01
Комплексний підхід

Ми зосереджуємося на кожному проекті, роблячи його унікальним від етапу розробки дизайну до промислового виробниства, тому це не просто індустрія - це мистецтво створення упаковки 

02
Стабільність виробництва

Планування і автоматизація виробничих процесів забезпечують найкоротші терміни для виготовлення високоякісної продукції. ТЕХНОЛОГІЯ складає графік відпусток та обслуговування обладнання так, щоб забезпечити стабільну роботу

03
Професіоналізм

Ми постійно інвестуємо в навчання і підвищення кваліфікації співробітників та формування професійних практичних навичок молодих фахівців. Енергійні та кваліфіковані кадри– це основа для успішного розвитку нашої компаніїї

Наше бачення

Філософія компанії ґрунтується на побудові чесних, відкритих і довгострокових відносин з партнерами. Ми не зупиняємося на досягнутому і разом з ними постійно рухаємося вперед.

Якість
Якість
Орієнтація на клієнтів
Орієнтація на клієнтів
Постійне зростання
Постійне зростання
Інвестиції
Інвестиції
Сталий розвиток
Сталий розвиток
Ділова порядність
Ділова порядність
Звітність