Українська
uk

Bag-in-box

Головна сторінка

АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» – один з лідируючих постачальників пакетів bag-in-box

Bag-in-box – це система пакувальної тари, що включає в себе високоміцний багатошаровий пакет, поміщений в жорстку оболонку (картонну коробку, бочку, ящик і т.д.).

Виробництво пакування bag-in-box сертифіковане за найвищим стандартом – FSSC 22000, Версія 5.

Сучасне обладнання і багатофункціональні лабораторії, розташовані в чистому і стерильному виробничому секторі, дозволяють нашим клієнтам отримувати продукти, що відповідають європейським і національним стандартам.

Ми пропонуємо широкий асортимент форматів пакетів, який покриває будь-які потреби ринку – від 2л до 220л.

Ми допомагаємо нашим клієнтам обрати ідеальний формат пакування bag-in-box, враховуючи усі особливості Вашого продукту. Наші експерти у сфері пакування bag-in-box демонструють індивідуальний підхід до кожного клієнта, пропонуючи найоптимальніший варіант пакування для вина, соку, молочних продуктів, яєчного меланжу, соусів, масел та хімії.

Сфера застосування

Молочна продукція
Соки
Вино
Вода
Меланж
Соуси
Масло
Хімія
Молочна продукція
Соки
Вино
Вода
Меланж
Соуси
Масло
Хімія

Ми виготовляємо кран, який підходить для розливу при температурі від 5 до 85 °C

Застосування пакета стосується багатьох ринків і сфер споживання, будучи ідеальним пакуванням для Вашого продукту. Крім основних і базових переваг (міцність і гнучкість), якими наділене пакування, додатковими є система розкриття і зливу.

АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» пропонує великий асортимент комплектуючих для пакету bag-in-box, під різні види рідких продуктів. Система відкупорювання не допускає потрапляння повітря і зовнішніх сторонніх об’єктів при зливі, уникаючи тим самим окислення і псування упакованого продукту.

Ми маємо багаторічний досвід у виробництві матеріалів для пакування bag-in-box

Пакети для пакування bag-in-box різної місткості мають форму подушки, виготовлені з багатошарових плівок, які можуть забезпечувати високу механічну міцність, світлонепроникність, бар’єрні властивості, а також стійкість до високих температур.

Ми виготовляємо пакети bag-in-box з поліетиленових плівок, багатошарових металізованих комбінованих матеріалів і закупорювальних засобів власного виробництва.

Ми гарантуємо високу якість і стабільність виробництва пакетів для упаковки bag-in-box завдяки високим фізико-механічними властивостями і хорошій зварюваності в різному діапазоні температур наших поліетиленових плівок.

Ми застосовуємо унікальну рецептуру, яка повністю відповідає вимогам до пакування для харчових продуктів, і виробляємо поліетилен високої якості за допомогою 3-шарового та 5-шарового екструзійного обладнання.

Переваги пакетів bag-in-box

01

Виготовляється з високоякісного поліетилену, що не впливає на запах і смак вмісту пакету, тим самим зберігаючи і захищаючи якість продукту;

02

Завдяки своїй структурі і конструкції забезпечує максимальний термін зберігання після відкриття упаковки, упаковка гнучка і пластична, підходить під будь-який вид тари (короба). Забезпечує безпечний процес розливу.

03

Міцність бар’єрного шару bag in box перешкоджає попаданню повітря в продукт, короб захищає від прямих контактів сонячних променів. Таким чином, зберігаючи Ваш продукт від зовнішнього впливу;

04

Завдяки зовнішній тарі (коробці), надається велика поверхня для рекламної площі, на відміну від альтернативної упаковки;

05

Не викликає проблем з утилізацією. Знижуючи вплив на навколишнє середовище і на вуглецевий слід в порівнянні з іншими видами упаковки;

06

Немає потреби в оборотній тарі, в переробці контейнерів, їх мийці і очищенні.

07

Безпека при зберіганні. Істотна економія при транспортуванні і складуванні;

08

Виробничий сектор знаходиться в чистому, стерильному приміщенні, який згідно гігієнічним вимогам, випускає упаковку гідну Вашого продукту.

Детальніше Детальніше
Характеристики

ОБСЯГ

ДЛЯ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ
2 літри/ 3 літри/ 5 літра/ 10 літрів
ДЛЯ HORECA
10 літрів/ 20 літрів/ 22 літри
ДЛЯ ПРОМИСЛОВОГО РОЗЛИВУ
220 літрів

Характеристики

Характеристики

МАТЕРІАЛИ

МЕТАЛІЗОВАНИЙ МАТЕРІАЛ
стандартний, ламінат для 220 л.
ПРОЗОРИЙ МАТЕРІАЛ
EVOH (з PA) або EVOH (без PA)
PE/PA МАТЕРІАЛ
Характеристики

АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» є провідним фахівцем у сфері ламінування матеріалів

Наші металізовані комбіновані матеріали володіють високими бар’єрними властивостями по відношенню до кисню і відмінно захищають вміст пакетів від прямих контактів із сонячним світлом.

АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» також представила пакет, виготовлений з соекструзійного комбінованого матеріалу. Його відмінною рисою є матова поверхня. Тактильні властивості даного матеріалу дозволяють нашим клієнтам трохи прискорити їх процес розливу, оскільки пакет з цього матеріалу краще ковзає на лінії розливу.

Використання пакування bag-in-box з пакетом із соекструзійного комбінованого матеріалу – це значний внесок в досягнення цілей ООН в сфері сталого розвитку. У виробництві цього матеріалу не застосовуються клеї і розчинники, що зменшує ризик міграції шкідливих речовин в продукт.

Матеріали, які ми застосовуємо в нашому пакуванні bag-in-box, збережуть свіжість Вашого продукту, його смак і аромат. Ця вакуумна упаковка гарантує, що Ваш продукт буде на смак таким же, як відразу після розливу навіть через якийсь час після відкриття пакета.

Запитати інформацію

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами найближчим часом. Наші фахівці нададуть професійну консультацію та допоможуть з вибором матеріалів, розмірів та декорацій
Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Контакти

Bag-in-box

ТЕЛЕФОН:

+38 0542 70 15 44

E-MAIL:

baginbox@technologia.com.ua

АТ «ТЕХНОЛОГІЯ»

ТЕЛЕФОН:

+38 0542 67 12 50
+38 0542 67 12 51

АДРЕСА:

пр. Курський, 147-А
м. Суми, Україна, 40020

E-MAIL:

reception@technologia.com.ua

packet_s178_t651_i2117