Українська
uk

Мюзле

Головна сторінка

Мюзле – класичний спосіб закупорювання для ігристих вин і шампанського

Мюзле – невід’ємна частина презентації вашого бренду ігристих вин

ТЕХНОЛОГІЯ поєднує в собі високу якість продукції з елегантним стилем дизайну, зберігаючи при цьому конкурентоспроможну ціну.

Оскільки мюзле також стало цінним предметом колекціонування для багатьох поціновувачів шампанського в усьому світі, ми використовуємо самі передові методи декорування, які допомагають перетворити ваше мюзле в справжні прикраси.

Наша компанія виробляє всі види мюзле для ігристих вин, які використовуються в сучасній індустрії розливу. Мюзле з вільним кільцем, яке є найкращим рішенням для застосування на сучасних високошвидкісних машинах для розливу в пляшки, мюзле без верхнього диска, мюзле з фіксованою ніжкою для бюджетних ліній або стрічкове мюзле для ігристих напоїв закупорених пластикової пробкою.

Пиво і сидр
Пиво і сидр
Детальніше

Назва «Мюзле» походить від французького слова «Muselet», що означає металева клітка

Цей елемент упаковки завоював популярність в світі вина завдяки зростаючому попиту на смак шампанського. В наші дні пляшку шампанського або ігристого вина неможливо уявити без мюзле. Святковий звук шампанського прямо пов’язаний з відкупорюванням мюзле.

Ми приділяємо велику увагу якості всіх компонентів мюзле і, зокрема, дроту, поставляючи їх тільки від провідних світових виробників в галузі, щоб гарантувати безпеку кожного особливого випадку.

Запитати інформацію

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами найближчим часом. Наші фахівці нададуть професійну консультацію та допоможуть з вибором матеріалів, розмірів та декорацій
Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Альтернативний спосіб закупорювання

OverCap – альтернативний закупорювальний засіб для пляшок об’ємом 0,2 л, який можна використовувати для напоїв з тиском до 6 атм.

Продукт для миттєвого споживання знаходить все більше прихильників в сучасному світі, особливо в індустрії Duty-free.

OverCap
OverCap
Детальніше

Контакти

Мюзле

ТЕЛЕФОН:

+38 0542 70 15 15

E-MAIL:

capsule@technologia.com.ua

АТ «ТЕХНОЛОГІЯ»

ТЕЛЕФОН:

+38 0542 67 12 50
+38 0542 67 12 51

АДРЕСА:

пр. Курський, 147-А
м. Суми, Україна, 40020

E-MAIL:

reception@technologia.com.ua

_s166_t593_i1870