Українська
Ua
Назад до всіх новин
03 Лютого, 2022

Радіємо поверненню на виставку 2022 Unified Symposium

Радіємо поверненню на виставку 2022 Unified Symposium. Зображення 1

Після дворічної перерви ми нарешті повернулися до активної виставкової діяльності, розпочавши наш 2022 рік у сонячній Каліфорнії, США на виставці Unified Wine & Grape Symposium. Ось уже 28 років це найбільший у західній півкулі інформаційний майданчик для професіоналів виноробної галузі.

За словами організаторів цього року 600 компаній та 6000 гостей з усього світу відвідали виставку, щоб обговорити останні новини в галузі зміни клімату, відновлюваного сільського господарства та сталого розвитку бізнесу, побудови глобального ланцюжка виробництва та збуту, а також продемонструвати передовий досвід у галузі технологічних інновацій для виробництва, пакування та збуту виноробної промисловості.

Команда АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» представила відвідувачам виставки наші продукти для пакування вина, такі як капсули для ігристих вин, мюзле, поліламінатні та ПВХ ковпачки, а також сучасне пакування Bag-in-box та Super Pouch для виноробної та алкогольної промисловості. Ми раді допомогти нашим клієнтам вибрати оптимальну упаковку з огляду на специфіку вашої унікальної продукції.

Це був чудовий початок ділового року, сподіваємось побачити вас на наступних живих заходах для нових знайомств та плідного спілкування.

 

Polylaminate and PVC capsules
 
Bag-in-box packaging

 

Назад
Далі