Українська
Ua
Назад до всіх новин
07 Червня, 2022

АТ «Технологія» отримала найвищу оцінку АА глобального стандарту якості BRCGS на власне виробництво гнучкого пакування Bag-in-box та Super Pouch

13 квітня 2022 року АТ «Технологія» отримала довгоочікуваний сертифікат якості BRCGS для власного виробництва пакетів-вкладишів та закупорювальних засобів для системи пакування Bag-in-box і Super Pouch для харчової, фармацевтичної, косметичної та інших галузей промисловості.

За підсумками незалежного аудиту, проведеного 23 лютого 2022 року сертифікаційним органом Bureau Veritas, компанія АТ «Технологія» отримала найвищу градацію АА на виробництво гнучкої упаковки Bag-in-box та Super Pouch відповідно до вимог BRC Global Standard for Packaging Materials.

Bag-in-box BRC certificate

АТ «Технологія» як відповідальний виробник матеріалів та пакування для харчової промисловості приділяє багато уваги безпеці та якості свого виробництва, щоб уникнути будь-яких потенційних небезпек для здоров’я кінцевих споживачів.

Довгострокова співпраця з кожним замовником та задоволення його потреб у реалізації найсучасніших рішень пакування у харчовій промисловості – наша місія. Щоб відповідати високій меті та забезпечувати сталий розвиток підприємства, АТ «Технологія» безперервно удосконалює своє виробництво та систему забезпечення якості виробленої нами продукції. Тому очікуваним було рішення пройти аудит нашого виробництва Bag-in-box та Super Pouch за вимогами глобального стандарту з харчової безпеки BRCGS Packaging Materials та підтвердити на міжнародному рівні ефективність та надійність власної політики у сфері менеджменту якості та безпечності пакування, зокрема для продуктів харчування.

Глобальні стандарти BRCGS щодо безпеки харчових продуктів, пакувальних матеріалів, споживчих товарів, роздрібної та етичної торгівлі, зберігання та дистрибуції встановлюють еталон належної виробничої практики та допомагають гарантувати клієнтам, що вироблена продукція є безпечною, легальною та якісною.

Саме дотримання суворих критеріїв запровадженої компанією політики у галузі безпечності пакування для продуктів харчування та відкритість до вдосконалення процесу виробництва та системи менеджменту якості дозволило нам отримати найвищу оцінку за результатами зовнішнього незалежного аудиту BRCGS Packaging Materials.

Колектив компанії АТ «Технологія» доклав максимум зусиль, щоб адаптувати напрямок виробництва гнучкого пакування Bag-in-box та Super Pouch до вимог стандарту: було здійснено глибокий аналіз вимог стандарту, скориговано документацію, проведено внутрішні аудити, здійснено навчання всіх працівників вимогам стандарту BRCGS, впроваджено дотримання вимог стандарту у всіх відділах напряму виробництва гнучкої упаковки та здійснено контроль їх виконання на місцях.

Особистий внесок кожного працівника на кожному кроці процесу підготовки до проходження сертифікації дозволили нам якнайкраще пройти сертифікаційний аудит та отримати найвищу оцінку АА. Вітаємо колектив напрямку виробництва гнучкого пакування Bag-in-box та Super Pouch з міжнародним визнанням вашої високої професійності!

Усі сертифікати якості АТ «Технологія» дивіться у розділі Якість 

BRCGS Packaging Material

Для довідки

Міжнародний стандарт BRCGS (Brand Reputation through Compliance Global Standart) був розроблений Британським консорціумом роздрібної торгівлі у 1996 році як спроба гармонізувати стандарти безпеки харчових продуктів у глобальному ланцюжку поставок. На сьогодні це визнана в усьому світі найсуворіша незалежна схема сертифікації як харчових, так і непродовольчих категорій товарів.

BRC Global Standard for Packaging Materials є першим стандартом визнаним Глобальною ініціативою з безпеки харчових продуктів (GFSI). Стандарт був розроблений у 2001 році для захисту споживачів, забезпечуючи загальну основу для сертифікації компаній, які постачають упаковку виробникам харчових продуктів.

BRC Global Standard for Packaging Materials містить у собі вимоги, які стосуються:

Переваги BRCGS сертифікації:

Містить регламентовані параметри оцінки відповідності виробничого приміщення, операційних систем та процедур компанії на відповідність вимогам стандарту компетентним незалежним органом із сертифікації.

Впроваджене управління ризиками якості та безпечності продукції харчової галузі на всіх етапах виробництва.

Стандарт BRCGS визнаний у 130 країнах та є бажаним серед ключових виробників харчових продуктів у світі.

 

Назад
Далі