Українська
Ua
Назад до всіх новин
15 Липня, 2020

T-Tap – зручний та елегантний кран для пакування bag-in-box

Пакування bag-in-box поступово входить у наше щоденне споживання. Протягом багатьох років свого існування, це пакування є чудовим рішенням для харчової промисловості. Різноманіття дизайнів та форм картонних коробок, вибір матеріалів та закупорювальних засобів дійсно вражає.

АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» має власне виробництво матеріалів та закупорювальних засобів для пакування bag-in-box. Ми задовольняємо будь-які потреби ринку, пропонуючи прозорі/металізовані пакети з пробкою, плоскою чи гвинтовою кришкою, кришкою-лійкою, трубкою для молока тощо.  

Однак, ми також спеціалізуємося на виробництві крану для пакування bag-in-box. T-Tap – система дозування, яка, завдяки спеціальному механізму замикання крану з горловиною, забезпечує герметичність, непроникність кисню та зручність у використанні.

T-Tap – зручний та елегантний кран для пакування bag-in-box. Зображення 1

ЧОМУ T-TAP НАСТІЛЬКИ ЗРУЧНИЙ?

Кран T-Tap для пакування bag-in-box – простий у використанні. Його інтуїтивний дизайн та проста конфігурація дозволяє кінцевому споживачу відкрити пакування bag-in-box лише двома пальцями. Будь-які сімейні посиденьки та свята врятовані від плям на скатертині, адже жодна крапля не витікатиме з пакування bag-in-box після того, як Ви перестанете натискати на поршень. Лише 4 кроки відділяють Вас від того, щоб насолодитися вмістом пакування bag-in-box:

  1. Відкрийте пакування bag-in-box в місті, яке вказано на картонній коробці.
  2. Дістаньте кран з коробки.
  3. Від’єднайте лінію відриву від крану T-Tap.
  4. Натисніть на поршень для того, щоб розлити вміст пакету із пакування bag-in-box.
T-Tap – зручний та елегантний кран для пакування bag-in-box. Зображення 2

АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» гарантує високу ефективність використання пакування bag-in-box з краном T-Tap. 100% контроль та повна відстежуваність – ключові аспекти забезпечення високої якості крану. Ми використовуємо найкращі матеріали для виготовлення крану, який подовжить термін придатності Вашого продукту.

Кожен кран T-Tap проходить тест на герметичність і АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» підтверджує, що кран, твердо зафіксований в горловині, витримує тиск 0,5 бар.

 

ЧОМУ Т-ТАР – УНІВЕРСАЛЬНИЙ КРАН ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО РІДКОГО ПРОДУКТУ?

Кран T-Tap для bag-in-box застосовується для широкого асортименту рідких продуктів. Наприклад, для вина, соку, оливкової олії, соєвого соусу, молочних продуктів тощо. Кран витримує налив при температурному діапазоні від 5oC до 85oC. Крім того, для кращої візуальної диференціації Вашого продукту АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» пропонує кран T-Tap у різних кольорах.

T-Tap – зручний та елегантний кран для пакування bag-in-box. Зображення 3

НАША НОВИНКА

Починаючи з 2020 року, АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» пропонує пакети для пакування bag-in-box з краном T-Tap у двох різних розмірах. Враховуючи технічні особливості різних машин розливу в пакування bag-in-box, ми розробили власний низький кран T-Tap.

T-Tap – зручний та елегантний кран для пакування bag-in-box. Зображення 4

На користь крану Т-Тар для пакування bag-in-box говорять наступні переваги:

  1. Спеціальний механізм замикання крану та горловини запобігає попаданню кисню в пакет, що подовжує термін придатності Вашого продукту.
  2. Відривна стрічка не дає відкрити пакет чи заповнити його вдруге, що гарантує цілісність Вашого продукту.
  3. Мембрана всередині крану не пропускає рідину з пакету одразу після того, як Ви перестаєте натискати на поршень, що гарантує герметичність пакету.

 

Приєднуйтесь до нас на нашій сторінці в LinkedIn та Facebook.

Назад
Далі