Українська
Ua
Назад до всіх новин
15 Липня, 2020

T-Tap – зручний та елегантний кран для пакування Bag in Box

Пакування Bag in Box поступово входить у наше щоденне споживання. Протягом багатьох років свого існування, це пакування є чудовим рішенням для харчової промисловості. Різноманіття дизайнів та форм картонних коробок, вибір матеріалів та закупорювальних засобів дійсно вражає.

АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» має власне виробництво матеріалів та закупорювальних засобів для пакування Bag in Box. Ми задовольняємо будь-які потреби ринку, пропонуючи прозорі/металізовані пакети з пробкою, плоскою чи гвинтовою кришкою, кришкою-лійкою, трубкою для молока тощо.  

Однак, ми також спеціалізуємося на виробництві крану для пакування Bag in Box. T-Tap – система дозування, яка, завдяки спеціальному механізму замикання крану з горловиною, забезпечує герметичність, непроникність кисню та зручність у використанні.

ЧОМУ T-TAP НАСТІЛЬКИ ЗРУЧНИЙ?

Кран T-Tap для пакування Bag in Box – простий у використанні. Його інтуїтивний дизайн та проста конфігурація дозволяє кінцевому споживачу відкрити пакування Bag in Box лише двома пальцями. Будь-які сімейні посиденьки та свята врятовані від плям на скатертині, адже жодна крапля не витікатиме з пакування Bag in Box після того, як Ви перестанете натискати на поршень. Лише 4 кроки відділяють Вас від того, щоб насолодитися вмістом пакування Bag in Box:

  1. Відкрийте пакування Bag in Box в місті, яке вказано на картонній коробці.
  2. Дістаньте кран з коробки.
  3. Від’єднайте лінію відриву від крану T-Tap.
  4. Натисніть на поршень для того, щоб розлити вміст пакету із пакування Bag in Box.

АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» гарантує високу ефективність використання пакування Bag in Box з краном T-Tap. 100% контроль та повна відстежуваність – ключові аспекти забезпечення високої якості крану. Ми використовуємо найкращі матеріали для виготовлення крану, який подовжить термін придатності Вашого продукту.

Кожен кран T-Tap проходить тест на герметичність і АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» підтверджує, що кран, твердо зафіксований в горловині, витримує тиск 0,5 бар.

 

ЧОМУ Т-ТАР – УНІВЕРСАЛЬНИЙ КРАН ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО РІДКОГО ПРОДУКТУ?

Кран T-Tap для Bag in Box застосовується для широкого асортименту рідких продуктів. Наприклад, для вина, соку, оливкової олії, соєвого соусу, молочних продуктів тощо. Кран витримує налив при температурному діапазоні від 5oC до 85oC. Крім того, для кращої візуальної диференціації Вашого продукту АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» пропонує кран T-Tap у різних кольорах.

НАША НОВИНКА

Починаючи з 2020 року, АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» пропонує пакети для пакування Bag in Box з краном T-Tap у двох різних розмірах. Враховуючи технічні особливості різних машин розливу в пакування Bag in Box, ми розробили власний низький кран T-Tap.

На користь крану Т-Тар для пакування Bag in Box говорять наступні переваги:

  1. Спеціальний механізм замикання крану та горловини запобігає попаданню кисню в пакет, що подовжує термін придатності Вашого продукту.
  2. Відривна стрічка не дає відкрити пакет чи заповнити його вдруге, що гарантує цілісність Вашого продукту.
  3. Мембрана всередині крану не пропускає рідину з пакету одразу після того, як Ви перестаєте натискати на поршень, що гарантує герметичність пакету.

 

Приєднуйтесь до нас на нашій сторінці в LinkedIn та Facebook.

Назад
Далі