Українська
Ua
Назад до всіх новин
29 Липня, 2021

Super Pouch: передумови переходу на гнучке пакування

Незамінний під час походу на пікнік з сім’єю чи на природу з друзями. Вигідно виділяється на полиці супермаркету серед товарів конкурентів. Зручний при транспортуванні та не б’ється. Гнучкий, місткий та екологічний – ключові слова, якими можна охарактеризувати упаковку Super Pouch. Однак це далеко не всі переваги даного типу пакування.

Які передумови використання гнучкої упаковки? Чому виробники надають перевагу Super Pouch, а не звичним пластиковим контейнерам чи каністрам?

Протягом останніх 50 років спостерігається збільшення попиту на виготовлення виробів з пластику. Глобальне виробництво пластику зросло у 20 разів з 1960 року, досягши позначки в 322 млн тонн у 2015 (за даними “A European strategy for plastics in a circular economy”). Очікується, що протягом наступних 20 років виробництво пластику знову зросте вдвічі. 

Однак є й інша сторона медалі – надмірне використання пластику, який не підлягає переробці, має негативний вплив на навколишнє середовище. Згідно зі звітом «A European strategy for plastics in a circular economy», упаковка становить 39,9% від загального обсягу використання пластику в країнах ЄС. Однак потенціал переробки пластикових відходів залишається в основному невикористаним.  

Super Pouch: передумови переходу на гнучке пакування. Зображення 1

Рівень повторного використання та переробки відходів пластмас є дуже низьким, особливо у порівнянні з такими матеріалами як папір, скло або метали. Згідно зі звітом Plastics Europe, у Європі генерується близько 25,8 млн тонн пластикових відходів щорічно. З них менше ніж 30% збирається для переробки й близько 50% йде на звалище.

Тому важливим моментом є врегулювання використання пластику у виробництві упаковки. Цим активно займається Європейська комісія та інші інституції, розробляючи з року в рік нові закони та проєкти в контексті сталого розвитку.

Уряди провідних країн світу також проводять активну політику щодо зменшення використання не перероблюваного пластику. Хорошим прикладом для наслідування є заходи, які втілює керівництво Великобританії.

У 2018 році уряд країни інвестував 80 мільйонів доларів на розроблення упаковки, яка зменшить вплив шкідливого пластику на навколишнє середовище (Markets and markets). А вже від липня 2019 року ухвалено проєкт з оподаткування упаковки, яка має у складі менше ніж 30% перероблюваного пластику. Він набере чинності у квітні 2022 року і компанії, які виготовляють чи імпортують до Великобританії упаковку та не дотримуються встановлених у проєкті пропорцій пластику, будуть платити податок - £200 за тонну продукції.

Super Pouch: передумови переходу на гнучке пакування. Зображення 2

 

У зв’язку з цим виробники активно переходять на гнучку упаковку, а попит на неї зростає з кожним роком.

Згідно з дослідженням від Harris Poll, 83% усіх власників торгових марок вже використовують гнучку упаковку різних типів. Однак, за даними Асоціації гнучкої упаковки, найпоширенішою сферою її використання є пакування  харчових продуктів, що становить понад 60% всього ринку.

Альтернативою звичній твердій тарі є гнучка упаковка типу Super Pouch. Вона має широкі сфери застосування, серед яких:

Її головними перевагами є:

Super Pouch: передумови переходу на гнучке пакування. Зображення 3

Окрім екологічності, вона також виграє завдяки своїй легкості, простоті у використанні та зберіганні рідких продуктів. Дизайнери ж мають велике поле для креативу для якомога вигіднішого представлення бренду.

Як бачимо, ринок гнучкого пакування активно розвивається та пропонує нові рішення в контексті сталого розвитку. Не пропустіть шанс знизити «Податок на пластик», зверніться до наших менеджерів і вони допоможуть з вибором упаковки, яка найкращим чином підкреслить Ваш продукт.

 

Назад
Далі