Українська
Ua
Назад до всіх новин
06 Серпня, 2021

Ринок обирає ПЕ плівку для гнучкого пакування

Поліетиленові плівки – універсальний та найбільш широко використовуваний матеріал у всьому світі. Вони мають широкий спектр застосування, починаючи від пакетів для шопінгу і закінчуючи пакувальною промисловістю. Завдяки низькій температурі зварювання та високій технологічності поліетиленова плівка вважається найбільш універсальним матеріалом для пакування як самостійно, так і в якості зварного шару комбінованих матеріалів.

У 2019 році світовий ринок поліетиленових плівок сягнув позначки 82,7 млрд доларів і, за прогнозами, досягне рівня 117,3 мільярда доларів до 2028 року, з сукупним середньорічним темпом росту 4,5% з 2021 по 2028 рік.

Згідно зі звітом IndustryARC, на ринку поліетиленових плівок домінує Північна Америка, займаючи частку розміром з більш ніж 45,23%. За нею йдуть країни Азійсько-тихоокеанського регіону та Європа. Північна Америка лідирує завдяки зростанню кількості виробників напоїв та присутності ключових гравців на ринку. У США споживачі віддають перевагу упаковці з поліетиленової плівки, яка є легкою та естетично привабливою. Це також сприяє зростанню темпів виробництва цього матеріалу.

Ринок обирає ПЕ плівку для гнучкого пакування

Найбільшими гравцями на ринку поліетиленової плівки у світі є:

Харчова промисловість є найбільшим кінцевим споживачем поліетиленових плівок. Приріст на ринку відбувається завдяки зростанню попиту на упаковки для продуктів ready-to-eat, різноманітних закусок, заморожених страв та сумішей. Прогнозується, що до 2028 року сукупний середньорічний темп приросту в даному сегменті становитиме 4,8%. Для сільського господарства цей коефіцієнт дорівнюватиме 4,5%.

Аналізуючи ситуацію в Україні, можна зробити висновок, що головною характеристикою місцевого ринку поліетиленової плівки є залежність від імпорту сировини. За даними Pro-consulting, у 2019 році спостерігалося скорочення ємності ринку ПЕ плівки на 2%. Зниження відбувалося у всіх сегментах. Зменшення експорту компенсувало падіння у виробництві та імпорті, таким чином сам внутрішній ринок не відчув суттєвих змін.

АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» спеціалізується на виготовленні поліетиленової плівки для гнучкого пакування і входить в 5-ку лідерів в Україні, виробляючи до 7,5 тисяч тонн плівки на рік. Ми є виробництвом повного циклу та виготовляємо плівки як для внутрішнього використання, так і на продаж за запитом клієнта.

Головні переваги плівки, виготовленої за технологією екструзії: мінімальна різнотовщинність, високі фізико-механічні характеристики, оптимальний коефіцієнт тертя, відсутність провисань і нерівностей. У першу чергу, попит на такий матеріал зумовлюють упаковки для харчових продуктів та напоїв, а також виробів побутової хімії та медичних препаратів.

Головні сфери застосування плівки, яку виготовляє АТ «ТЕХНОЛОГІЯ»:

В залежності від побажань та потреб клієнта, ми пропонуємо індивідуальні технічні характеристики плівки: можливість виготовлення плівки товщиною від 20 до 200 мікрон та шириною до 2600мм за допомогою 3-шарового та 5-шарового екструзійного обладнання. Плівка може бути прозорою, а також кольоровою.

За результатами опитування, проведеного Harris Poll щодо гнучкого пакування, 83% власників торгових марок уже використовують гнучку упаковку.

Прагнете йти в ногу з часом? Зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом і вони допоможуть обрати найкращий матеріал для Вашого продукту.  

Назад
Далі