Українська
Ua
Назад до всіх новин
21 Грудня, 2020

Відділ R&D - ефективний інструмент для створення ідеального пакування для наших клієнтів

Високоякісне та сучасне пакування створюється лише завдяки ретельним дослідженням та рішучому прагненню до розвитку.

Виробництво гнучкого пакування в умовах жорсткої конкуренції вимагає глибоких знань, передових технологій і прагнення до інновацій в асортименті продукції і виробничих процесах. За 30 років роботи в індустрії гнучкої упаковки АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» розробили свої інноваційні рішення з пакування завдяки високотехнологічному обладнанню, яким оснащені наші виробничі майданчики та лабораторії, і завдяки орієнтованості команди на прогресивні проекти. АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» із командою професіоналів в області досліджень і розробок прислухається до думки споживачів і створює передові гнучкі рішення з пакування для рідких продуктів.

Відділ R&D - ефективний інструмент для створення ідеального пакування для наших клієнтів

Основні напрямки діяльності відділу досліджень і розробок:

  1. Підвищення якості за рахунок впровадження у виробництво гнучкого пакування нових матеріалів.
  2. Тестування виробів нової конфігурації і розмірів спільно з внутрішньою лабораторією.
  3. Виробництво пробної партії, тестування на обладнанні у замовника.
  4. Технічна підтримка під час випробувань на обладнанні замовника.
  5. Затвердження основних параметрів гнучкої упаковки і запуск промислової партії.
  6. Допомога у створенні дизайну пакування Super Pouch.

ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ

Якість залежить не від контролю, а від поліпшення виробничих процесів. – Демінг Едвардс.

Гнучка упаковка, розроблена і виготовлена ​​для фасування продуктів харчування і напоїв, повинна бути надійною з точки зору технічної досконалості (герметичність зварних швів, відсутність течі закупорювальних засобів і т. д.) і з точки зору сумісності з продуктом. Вона також має відповідати безлічі стандартів. Коли справа доходить до розробки нових матеріалів для нашого пакування Bag in Box і Super Pouch, наші фахівці з досліджень і розробок уважно вивчають, які функції повинно виконувати гнучке пакування.

Матеріали, які ми обираємо для виробництва пакування Bag in Box і Super Pouch для наших клієнтів, захищають продукт від кисню, світла, вологи, коливань температури і будь-якого іншого зовнішнього впливу. Ми робимо все можливе, щоб запропонувати вам передове рішення для гнучкого пакування, яке продовжить термін придатності вашої продукції.

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА НА КОЖНОМУ ЕТАПІ ПРОЕКТУ

Наша основна мета у будь-якому проекті з розробки пакування - запропонувати вам той варіант гнучкого пакування, з яким ви хочете працювати. Наша команда з досліджень і розробок допоможе підібрати пакування Bag in Box і Super Pouch, яке повністю відповідає вашим вимогам і не має труднощів у її промисловому застосуванні. Наші ультрасучасні лабораторії добре обладнані для тестування нашого пакування із вашим продуктом, що дозволяє нам імітувати ваші умови наповнення, зберігання і транспортування.

СТВОРЕННЯ ДИЗАЙНУ ДЛЯ ПАКУВАННЯ SUPER POUCH

Дослідження і розробки полягають у систематичній творчій роботі, завдяки якій наші клієнти отримують справді унікальне пакування з привабливим дизайном. Якщо вам потрібно трохи освіжити свій бренд або запустити нову лінійку продуктів, ми втілимо ваші ідеї у життя. Наші дизайнери відділу R&D, приділяючи особливу увагу вашому баченню, допоможуть вам зробити незабутнє перше враження на вашого покупця.

ОСНОВНА ІДЕЯ 

АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» - надійний виробник і постачальник гнучкого пакування, який постійно зростає разом зі своїми клієнтами. Наш підхід до кожного проекта передбачає безпосередню участь команди відділу досліджень і розробок, щоб запропонувати вам гнучке пакування, яке захищає свіжість вашого продукту, знижує ваші витрати на зберігання і транспортування і служить ефективним маркетинговим інструментом для вашого бренду.

Назад
Далі