Українська
Ua
Назад до всіх новин
26 Травня, 2022

ПУТІВНИК ДЛЯ КЛІЄНТА: як ми друкуємо самоклеючі етикетки (частина 2)

Друк етикеток – один із напрямків діяльності АТ «ТЕХНОЛОГІЯ», про який ми почали говорити в частині 1 цієї статті. Ми спеціалізуємося на виробництві алюмінієвих самоклеючих етикеток преміум-класу. Минулого разу ми розпочали знайомити вас з основними етапами процесу виробництва етикеток. Сьогодні пропонуємо продовжити наш путівник з опису етапу друку та фінішного декорування етикеток, етапу контролю якості та доставки кінцевому клієнту.

Етап 3. Друк етикеток на виробництві

Друк етикеток Технологія

Основні способи друку, які АТ «Технологія» використовує у виробництві, – це офсетний, флексографічний чи трафаретний друк. Кожен з них має свої сильні та слабкі сторони, і може бути використаний залежно від поставленої задачі. У розрізі даної статті ми хочемо зупинитись на найбільш поширеному флексографічному способі друку, який ми використовуємо для друку самоклеючих етикеток.

Якщо коротко, то процес флексодруку виглядає так:

  1. полотно матеріалу для друку фіксується на вході друкарської машини і послідовно проходить через встановлені відповідно до технічного завдання друкарські секції, на кожній з яких відбувається нанесення одного виду фарби. Використовуючи екологічні ультрафіолетові фарби, після кожної секції з фарбою встановлюється секція УФ-сушки. Кількість секцій, які беруть участь у процесі друку, залежить від кількості кольорів та операцій додаткового декорування;
  2. після останньої друкарської секції розміщується секція висічки і намотки готових етикеток у рулон;
  3. далі задрукований матеріал відправляється на сектор фінішного оздоблення або сектор нарізки та пакування.

Істотною перевагою флексографії є максимальна простота технологічного процесу, завдяки чому можна говорити й про такі переваги:

Етап 4. Фінішне декорування етикеток

Після друку рулонні етикетки проходять фінішну обробку, якщо це передбачено оригінал-макетом замовлення. Ми можемо запропонувати вам різноманітні варіанти додаткового оздоблення:

Self-adhesive labels Technologia Bottle label printing
Self-adhesive bottle lable printing Alu self-adhesive bottle label production

Комбінування декількох способів післядрукарскього оздоблення і дозволяє нам отримати високоякісні етикетки з комлпексним дизайном. Наші широкі виробничі потужності дозволяють нам швидко виконати замовлення високої якості.

Етап 5. Контроль якості

Якість і безпека виробництва етикеток АТ «Технологія» відповідає всім вимогам споживачів і підтверджена міжнародними стандартами ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та ISO 45001:2018. Ми також пройшли незалежний європейський аудит корпоративної соціальної відповідальності EcoVadis і увійшли в рейтинг Топ-30% надійних постачальників для роботи на європейському ринку.

Контроль якості продукції під час виробництва на лінії здійснюють фахівці відділу технічного контролю та оператори виробничих підрозділів. За результатами контролю на кожне замовлення готової продукції відділ технічного контролю складає сертифікат якості, який містить відомості про назву продукції, її кількість, номер партії та дату виготовлення, технічні характеристики, гарантійний термін зберігання, висновок про придатність до застосування.

Крім того понад 20-річний досвід виробництва етикетки дозволив нам на практиці вивчити, що відбувається з нашими етикетками у процесі експлуатації, транспортування та подальшого зберігання. Ми проводимо лабораторні випробування і дослідження властивостей наших етикеток. Адгезійна міцність, ступінь прилипання, маса адгезивного покриття, міцність на розрив, адгезія друкованої фарби, кліматичні випробування – основні показники якості самоклеючих етикеток, які можуть бути досліджені в лабораторних умовах. Це стандартні випробуваннями для оцінки адгезивних властивостей етикеток, опубліковані Європейською асоціацією виробників самоклеючих етикеток (FINAT) і застосовуються в європейських країнах.

Самоклеючі етикетки з гнучкого алюмінію

Етап 6. Упаковка і відвантаження готової продукції

Після процесу друку на виході з друкарської машини ми отримуємо великий рулон готових етикеток. Як правило, такий рулон потребує подальшої нарізки та намотки у рулон необхідного формату відповідно до вимог клієнта. Якщо клієнт бажає наносити етикетки на свою продукцію вручну, також можна порізати рулони в листи. На цьому етапі також відбувається кінцевий контроль якості.

Готова до відправки замовнику продукція упаковується у картонні ящики і укладається на палети. Ми здійснюємо доставку нашої продукції по всьому світу будь-яким видом транспорту.

Переваги нашої доставки:

 

Філософія АТ «Технологія ґрунтується на побудові чесних, відкритих і довгострокових відносин з партнерами.

Завдяки кваліфікованому персоналу, сучасному високотехнологічному друкарському обладнанню, автоматизації виробничих процесів, контролю якості на кожному етапі виробництва, налагодженій логістичній інфраструктурі, ми можемо забезпечити найвищу якість друку етикеток у привабливий термін.

Напишіть нашим менеджерам на label@technologia.com.ua, щоб замовити друк етикеток чи отримати консультацію щодо будь-яких питань про виробництво преміальних етикеток.

Назад
Далі