Українська
Ua
Назад до всіх новин
16 Липня, 2020

Поліламінатний ковпачок – що це?

Уявіть, Ви берете пляшку хорошого віскі, дивитеся на етикетку, і наступний крок, перед тим як скуштувати цей напій, Вам потрібно відкрити ковпачок, дістати пробку і налити напій в стакан з льодом і потім зробити невеликий ковток. Це і є своєрідний ритуал дегустації віскі. Ми не можемо собі його уявити, якщо хоч один пункт буде відсутній. Саме тому, крім самого віскі, кожен елемент упаковки цього прекрасного напою відіграє важливу у формуванні прихильності до конкретного сорту і бренду.

Для впливу на враження кінцевого споживача ми пропонуємо використовувати наш поліламінатний ковпачок для віскі. Які функції поліламінатного ковпачка:

  1. Поліламінатний ковпачок - це ЕСТЕТИКА в першу чергу. Для завершеності загального дизайну Вашого продукту знадобиться закрити укупорку поліламінатним ковпачком.
  2. Щоб втілити в життя всі ідеї дизайнера продукту, можна виконати ДЕКОРУВАННЯ ковпачка, завдяки якому Ваш продукт буде вигідно виділятися на полиці або за допомогою УФ фарб світитися вашим логотипом в темному приміщенні клубу або бару.
  3. За допомогою БРЕНДУВАННЯ поліламінатного ковпачка, він може стати «прапороносцем» Вашого продукту, який буде видно як з боку, так і зверху пляшки, завдяки декоруванню на верхньому диску ковпачка.
  4. Крім витонченості дизайну продукту, не слід забувати про ЗАХИСТ І КОНТРОЛЬ відкриття Вашого продукту. Завдяки щільності усадки поліламінатого ковпачка і правильної перфорації, виконаної нами на ковпачку, повторно надіти ковпачок на пляшку без явних ознак розкриття буде неможливо. Більш того, завдяки унікальній технології, за Вашим бажанням, ми можемо зробити такий ковпачок, який зняти з пляшки, не відкриваючи його, буде неможливо.

ЩО ТАКЕ ПОЛІЛАМІНАТНИЙ КОВПАЧОК З ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ТОЧКИ ЗОРУ?

Це композитний матеріал, своєрідний «сендвіч» з алюмінію та поліетилену, в якому поліетилен зовні покривається алюмінієм. Ми виробляємо ковпачки з поліламінатного матеріалу власного виробництва різної товщини (від 50 мкм до 150 мкм). Матеріал досить гнучкий, ковпачок з якого підходить для більшості пляшок, що використовуються під міцні напої, такі як горілка, віскі, бренді. Також, велика кількість виробників вина використовують поліламінатний ковпачок для декорування своїх пляшок. В технології декорування ковпачок може відобразити практично будь-який задум дизайнера, комбінуючи в собі різні кольори, фольгу з помітним відтінком і тиснення.

ЯК ЦЕ ВИГЛЯДАЄ І ЯКІ МОЖЛИВОСТІ ДЕКОРАЦІЇ КОВПАЧКА?

Краще один раз побачити, ніж 7 разів почути, - говорить народна мудрість. За посиланням ви зможете ознайомиться з можливостями декорацій і конкретними прикладами поліламінатних ковпачків.

Важливо пам'ятати, вірність бренду забезпечує смак і якість продукту, але увагу нового покупця приваблює саме упаковка!

Приєднуйтесь до нас на нашій сторінці в LinkedIn і Facebook 

Назад
Далі