Українська
Ua
Назад до всіх новин
30 Березня, 2021

Мюзле - особлива традиція в закупорюванні ігристого вина

Кожного разу, коли ви відкриваєте пляшку шампанського або ігристого вина, ви можете ненароком зупинити свій погляд на невеликому залізному диску та дротику, на якому утримується пробка. Мало хто знає, але ця конструкція називається «мюзле», а історія її винаходу бере початок ще в далекому 19 столітті.

Не всі усвідомлюють, скільки людської праці та часу було потрібно для створення незамінного символу святкування різноманітних урочистих подій – звуку відкорковування шампанського.

Історія мюзле для шампанського починається завдяки вигадливій підприємниці мадам Кліко. Вона овдовіла у віці 27-років і успадкувала виноградні плантації та винне виробництво. В часи життя мадам Кліко вважалося, що жінці підходити до вина не можна, а напій, до якого вона торкнеться при виробництві, миттю стане оцтом. Проте молода підприємниця не належала до тих, хто вірив у вигадки, і вирішила зайнятися модернізацією виробництва.

Як говорить легенда, одного дня мадам Кліко висмикнула зі свого корсажу дріт та закріпила пробку на пляшці свого шампанського за його допомогою. Таким чином вона зробила інновацію у світі мюзле – його почали виготовляти з проволоки. Спочатку для утримання пробки в пляшці використовували різні матеріали: від шнура до дерев'яних дюбелів. Довгий час мюзле виготовляли зі шнура чи мотузки, але це було не зовсім зручно – щури, які знаходилися у винних погребах, перегризали мотузку.

Важко впевнено сказати, хто винайшов мюзле. Але запатентував його торговець шампанського Адольф Жаксон у 1844 році. Він подав патент на вставку пластини з олова між пробкою та дротом, що було схоже на сучасний вигляд мюзле для шампанського. З того часу мюзле та плакетка стали обов’язковим елементом виробництва шампанського та ігристих вин і цікавим предметом для колекціонування.

Важливим проривом XX століття стала автоматизація обладнання для виробництва мюзле. Брати-винахідники Кортеллацці розробили першу машину напівавтомат, яка мала змогу виготовляти всі компоненти мюзле для шампанського з одного шматка металевої проволоки.

Цікаві факти про мюзле

Незважаючи на те, що з того часу було зроблено багато винаходів та відкриттів у виробництві дротяних виробів, лише кілька компаній у світі здатні виготовляти мюзле на пляшку ігристого вина та шампанського.

Ми одна з них. Проаналізувавши світовий досвід у виробництві мюзле для шампанського, ми активно працюємо над інноваційними рішеннями і пропонуємо нашим клієнтам високоякісний продукт у поєднанні з якісним обслуговуванням за доступною ціною.

Ми виготовляємо мюзле для ігристого вина, враховуючи побажання клієнта. Основні різновиди:

В залежності від побажань та специфіки продукту клієнта, мюзле на пляшку виробляється з та без плакетки, проволока може бути як лакована, так і гальванізована. Ми пропонуємо різноманітні техніки оздоблення верхнього диска та можемо перетворити мюзле для шампанського в мистецтво. Кожна людина, яка наступного разу відкриє вашу пляшку, буде з цікавістю розглядати коштовність поверх неї.

Чому варто довірити виготовлення мюзле для ігристого вина АТ «ТЕХНОЛОГІЯ»?

  1. Сертифіковане виробництво;
  2. Чистий виробничий сектор;
  3. Використання сировини провідних європейських постачальників;
  4. Сучасні автоматичні лінії, що забезпечують постійність якості;
  5. Контроль якості на кожному етапі виробництва;
  6. Найсучасніші техніки оздоблення верхнього диску;
  7. Неповторний дизайн з використанням широкої гами кольорів;
  8. Рекомендації та допомога при налаштуванні посадки мюзле на вашому виробництві.

Як говорив директор бюро шампанських вин в Великобританії Француазо Перетті

«Мюзле – це не просто перевага, це необхідність. Без мюзле не було б шампанського»

Наші фахівці завжди готові відповісти на Ваші запитання та надати професійну консультацію будь-яким зручним для вас способом.

 

Назад
Далі