Українська
Ua
Назад до всіх новин
07 Жовтня, 2020

4 основні кроки, щоб підготувати Super Pouch до продажу в супермаркеті

Простота. Головна вимога, яку ми всі прагнемо виконати при виробництві гнучкої stand-up упаковки. В АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» ми розробляємо Super Pouch з урахуванням потреб тих, хто буде ним користуватися. Ми враховуємо потреби як виробників продуктів харчування і напоїв, так і кінцевих споживачів.

Super Pouch має такі переваги

Для виробників продуктів харчування і напоїв:

Для кінцевих споживачів:

Super Pouch забезпечує додатковий захист від кисню, вологи, ультрафіолетових променів, забруднень, що сприяє збільшенню терміну зберігання продукту.

Проте, багато виробників продуктів харчування і напоїв все ще сумніваються, переходити на гнучку стоячу упаковку чи ні. У цій статті ми постараємося пояснити, що турбуватися нема про що.

4 основні кроки, щоб підготувати Super Pouch до продажу в супермаркеті. Зображення 1

Super Pouch дуже простий у використанні; потрібно виконати всього чотири основні кроки

 Крок 1. Дістаньте Super Pouch з картонної коробки. АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» гарантує безпеку упаковки Super Pouch при зберіганні і транспортуванні в оригінальній коробці. Вона виготовлена ​​з міцного картону, який служить зовнішнім захистом для наших пакетів Super Pouch. Щоб захистити Super Pouch від будь-якого зовнішнього впливу, ми також помістили поліетиленовий пакет-вкладиш всередину картонної коробки.

Крок 2. Вийміть Т-Тар з горловини. Super Pouch оснащений відмінною системою дозування (T-Tap). Кран поміщається в попередньо заблоковане положення, щоб його можна було легко вийняти з горловини перед заповненням. Неважливо, чи використовуєте ви автоматичну лінію наповнення або заповнюєте Super Pouch вручну. T-Tap безперебійно функціонує в будь-якому випадку.

Крок 3. Залийте Ваш продукт. Тут єдине, на що потрібно звернути увагу, так це на те, щоб Super Pouch повністю лежав на столі і не гнувся при наповненні. Все так просто.

Крок 4. Вставте кран T-Tap в горловину. Спеціальний механізм замикання між краном і горловиною гарантує повну герметичність і запобігає проникненню кисню. Отже, дуже важливо переконатися, що кран у правильному положенні, як на картинці нижче.

4 основні кроки, щоб підготувати Super Pouch до продажу в супермаркеті. Зображення 2

 

Назад
Далі