Українська
Ua
Назад до всіх новин
28 Травня, 2021

Екологічність Bag-in-box: переваги гнучкої упаковки

У XXI столітті сталий розвиток є однією з найважливіших цілей розвитку компанії в цілому. Не кожен гравець ринку ставиться до екології відповідально, проте проблеми забруднення навколишнього середовища та мінімізація негативного впливу процесу виробництва на атмосферу мають турбувати кожну компанію.

Мінімізація викидів СО2 при транспортуванні упаковки в контексті цілей ООН

ООН декларує 17 цілей сталого розвитку, які є також актуальними для України й розглядаються кожного року національною комісією. Серед них є ціль номер 13, на яку також мають звертати увагу компанії-виробники – «Пом’якшення наслідків зміни клімату». Головною її метою є боротьба за нормальні умови життя людей, що має пряме відношення до діяльності держави та компаній, які виробляють продукцію. У рамках цілі розглядаються викиди CO2 в атмосферу, які в результаті мають пряме відношення до глобального потепління.

Екологічність Bag-in-box: переваги гнучкої упаковки. Зображення 1

Згідно з добровільним національним оглядом цілей сталого розвитку, останні 5 років спостерігається негативна динаміка 13-тої цілі, тобто збільшення викидів CO2 та парникових газів в атмосферу. Однак є й позитивний момент – з 2015 року зростання ВВП не супроводжується обов’язковим зростанням викидів CO2, як це було раніше. Це, у першу чергу, спричинено початком активної реалізації політики енергоефективності та відповідальним ставленням деяких компаній-виробників до викидів CO2.

У звіті European conference of ministers of transport зазначається, що використання транспорту складає 31% сумарного викиду CO2.

Виробництво та споживання продуктів харчової промисловості, а тим самим і упаковки, служать джерелом викидів CO2 та мають безпосередній вплив на досягнення цілей сталого розвитку. Від розміру та матеріалу упаковки залежить рівень викидів CO2 в атмосферу при транспортуванні. Чим менше викидів CO2 при виробництві та транспортуванні упаковки, тим вона є більш екологічною.

Переваги використання гнучкої упаковки в контексті сталого розвитку 

Bag-in-box – гнучка упаковка для рідких та пастоподібних продуктів, яка складається з високоміцного багатошарового пакета, що поміщається в жорстку оболонку (найчастіше картонну коробку). Упаковка Bag-in-box покриває всі потреби ринку, адже має широкий асортимент форматів пакетів – від 2 до 220 л.  

Варто зазначити, що викиди CO2 в атмосферу при транспортуванні пакетів Bag-in-box є значно нижчими, у порівнянні з іншими видами тари.

Згідно Nordic Report August 2010, при транспортуванні 1000 л вина в 5-літрових пакетах Bag-in-box викидається 107 кг CO2, в 1,5-літрових паучах – 164 кг CO2, а в пляшці 0,75 л – 875 кг CO2.

Екологічність Bag-in-box: переваги гнучкої упаковки. Зображення 2

Гнучка упаковка є більш екологічною у порівнянні з твердою тарою за наступних причин:

  1. Для транспортування пустих пакетів-вкладишів залучається значно менше машин, у порівнянні з транспортуванням пляшок, оскільки така упаковка є компактнішою. 1 машина з 5-літровими Bag-in-box орієнтовно дорівнює 9 машинам з пляшками об’ємом 0,75 літра. Цей варіант сприяє зменшенню викидів CO2 в атмосферу.
  2. Упаковка Bag-in-box буває різних розмірів та є більшою за місткістю, ніж пляшка. Тому споживання напоїв в Bag-in-box зменшує потребу споживача їздити в супермаркети за додатковими порціями напоїв. Використання транспорту знижується, так само зменшується кількість викидів CO
  3. Велика частина матеріалів, які ми використовуємо у виробництві – виготовляються способом соекструзії, що зменшує викид сольвентів і шкідливих випарів від клеїв в атмосферу.
  4. Переробка прозорих пакетів здійснюється шляхом спалювання, для якого не потрібно застосовувати гази з додатковими шкідливими домішками.
  5. У світі також існують заводи з переробки пластику і наші закупорювальні засоби з LDPE можна переробити на гранули, які надалі теоретично можна використовувати для виробництва пластикових виробів в інших сферах.
  6. Гнучкість пакування Bag-in-box також сприяє зменшенню харчових відходів. Коли продукт виливається з пакета, пакет зморщується. Це дозволяє вилити його вміст на 100% на відміну від, наприклад, тетра бриків, у яких зазвичай залишається певна кількість напою на дні.

Таким чином перехід на гнучке пакування Bag-in-box не лише сприяє розвитку компанії, а й має вагомі переваги над твердою тарою в контексті сталого розвитку. Вже зараз можна замовити упаковку Bag-in-box, яка складається лише з PE. Ми також проводимо тестування продукції з бар’єрною структурою без використання PA, що на 96% складається з PE.  

Екологічність Bag-in-box: переваги гнучкої упаковки. Зображення 3

 

Назад
Далі