Українська
Ua
Назад до всіх новин
14 Серпня, 2020

Який пакет для пакування bag-in-box обрати: металізований чи прозорий?

Пакування bag-in-box широко використовується у двох базових структурах: металізована і прозора. Іноді, якщо бар'єрний шар не потрібен, обидва зовнішній і внутрішній шари можуть бути виготовлені з ПЕ плівки. У цій статті ми розповімо про ключові переваги та недоліки пакетів Bag in Box з матеріалу на базі металізованого РЕТ і EVOH.

АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» має багаторічний досвід у виробництві ламінаційних матеріалів. Наші металізовані пакети для пакування bag-in-box виробляються з триплексу високої якості, який є бар'єрним шаром і складається з металізованого РЕТ, з'єднаного з обох сторін з щільною поліетиленовою плівкою.

Який пакет для пакування bag-in-box обрати: металізований чи прозорий?. Зображення 1

У виробництві наших металізованих пакетів для пакування bag-in-box, ми обираємо матеріал, виготовлений на основі металізованого РЕТ по наступним причинам:  

  1. Оптичний ефект. Пакети для пакування bag-in-box на основі металізованого РЕТ демонструють високий рівень глянцю, що дозволяє домогтися більш сильного металевого блиску і дзеркального ефекту, що є відмінним захистом від сонячних променів.
  2. Бар'єрний ефект. Пакети для пакування bag-in-box на основі металізованого РЕТ - ідеальне рішення, коли збереження і свіжість продуктів грають життєво важливу роль. Цей матеріал запобігає проникненню O2, що продовжує термін зберігання продукту і зберігає його первісну харчову цінність.
  3. Візуальний і механічний ефект. Пакети для пакування bag-in-box на основі металізованого РЕТ міцніше, стійкіше до розриву. Вони менш чутливі до корозії і більш гнучкі. Крім того, у порівнянні з bag-in-box на основі алюмінієвої фольги, вони легше, що робить це рішення більш економічним з точки зору транспортування.

Останнім часом світ став більш стурбований антропологічним впливом на нашу планету. Ми постійно шукаємо баланс між здоров'ям навколишнього середовища та інноваціями. Металізована плівка менш екологічна, ніж прозора, оскільки її складніше переробити. Відходи від металізованої плівки зазвичай спалюють токсичним газом. Крім того, така плівка ніколи не згорає повністю - в золі залишається метал. Для тих, кого більше турбує екологічність виробництва bag-in-box, ми пропонуємо прозорі пакети на основі EVOH.

Який пакет для пакування bag-in-box обрати: металізований чи прозорий?. Зображення 2

Пакети для пакування bag-in-box, виготовлені з плівки на основі EVOH мають наступні переваги:

  1. Прозорість. Продукт всередині пакету bag-in-box видно; таким чином, і виробники, і споживачі можуть насолоджуватися здоровим кольором вмісту. Ця функція також допомагає виробнику швидко визначити процеси, які можуть призвести до втрати свіжості продукту.
  2. Екологічність. Пакет для упаковки bag-in-box з плівки EVOH можна спалювати без використання токсичних газів. Крім того, плівка EVOH виготовляється методом екструзії, що знижує ризик викидів випарів сольвентів в атмосферу.
  3. Сприятливість для здоров'я людини. Виробництво bag-in-box на основі плівки EVOH не пов'язане із застосуванням будь-яких розчинників або клею. Таким чином, істотно знижується ризик міграції шкідливих речовин в продукт.

 

Команда АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» в залежності від Ваших вимог запропонує вам найкраще рішення по пакуванню bag-in-box і допоможе Вам вибрати пакет, який найбільш підходить для Вашого продукту. 

Назад
Далі