Українська
Ua
Назад до всіх новин
21 Липня, 2020

Капсули для ігристих вин і шампанського

Ви виробник ігристого вина або шампанського? Тоді ви точно знаєте, що потрібно зробити, щоб ваше вино було продано!

Капсула, як прикраса вашої пляшки - це завершальний елемент вашого твору мистецтва! Капсули для ігристих вин можуть привернути увагу покупців і спонукати їх до бажання отримати СВОЮ пляшку!

Капсули для ігристих вин і шампанського

Широкий вибір капсул для ігристих вин 

Ми пропонуємо широкий спектр розмірів капсул для ігристих вин, від пляшок для пікколо до пляшок магнум, щоб ви напевно знайшли щось для себе. Капсули можуть ідеально повторювати форму кожної пляшки, а широкий спектр декорацій допоможе вашому вину виглядати більш привабливим.

Можливо ви хочете зробити спеціальний випуск продукції, присвячений річниці або новому метод виробництва?

Повнокольоровий друк дозволяє надрукувати навіть вашу фотографію на капсулі, а 3 кольору тиснення гарячої фольги підкреслять ті елементи, які ви хотіли б особливо виділити. Тиснення допоможе вам створити тактильний ефект і відчути красу капсули для ігристих вин. Ми також можемо запропонувати індивідуальне тиснення, щоб ви могли особливо виділити свою пляшку на полиці в супермаркеті!

Чи потрібен захист бренду? Тоді ви на правильному шляху! Капсули з голографічної фольги допоможуть вам уникнути підробок!

Великий верхній диск на шампанській капсулі прекрасно підійде, якщо ви шукаєте щось особливе і преміальне.

З огляду на екологічні проблеми, ми завжди йдемо в ногу з вимогами ринку. Капсули з «зеленого матеріалу» - екологічно чисті.

То ж чому вигідно співпрацювати саме з компанією «ТЕХНОЛОГІЯ»?

Ми професіонали в тому, що ми робимо. Кожне замовлення проходить повний цикл виробництва від виготовлення плівки, створення індивідуального інструменту і закінчуючи кінцевим продуктом - капсулою для ігристого вина. Ми пропонуємо короткі терміни виконання замовлення. Ми завжди відкриті до клієнта і робимо все можливе, щоб задовольнити ваші вимоги!

Потрібні капсули швидко? COVID-19? Немає проблем!

Ми доставимо капсули туди, куди вам потрібно! Ідеальне планування виробництва, команда професіоналів допоможе вам не турбуватися і просто очікувати, поки ваш витвір мистецтва буде доставлено точно в обумовлені терміни!

Приєднуйтесь до нас на нашій сторінці в LinkedIn і Facebook 

 
Назад
Далі