Українська
Ua
Назад до всіх новин
18 Червня, 2020

Саме час використовувати вино у пакуванні bag-in-box

Якщо Ви усе ще надаєте перевагу вину у пляшці, то саме час переглянути Ваше рішення та обрати вино у пакуванні bag-in-box

 
Саме час використовувати вино у пакуванні bag-in-box

Bag-in-box стає все більш популярним типом пакування серед любителів вина

Це пакування поступово позбавляється усіх поганих стереотипних уявлень про нього, будучи економічним, компактним та екологічним. Багато відомих брендів починають пропонувати вино у  bag-in-box, щоб задовольнити своїх клієнтів великими форматами та довшим строком зберігання.  

Bag-in-box – це система пакування, що включає у себе міцний багатошаровий пакет, який вкладається у жорстку оболонку (картонну коробку, бочку, ящик тощо). Пакети різної місткості мають форму подушки, вони виготовлені з багатошарових плівок, які забезпечують високу механічну міцність, світлонепроникність, бар’єрні властивості, а також стійкість до високих температур.

Чому варто обирати вино у пакуванні bag-in-box?

  1. Вино у пакуванні bag-in-box краще захищене від окислення. 
    Скільки днів ви зберігаєте пляшку, після того, як відкрили вино? Мабуть, Ви Сколько дней Вы храните бутылку после того, как открыли вино? Наверное, Вы намагаєтеся допити вино протягом 2 днів максимум, до того, як воно почне втрачати свій колір, запах, смак. Тепер не потрібно пити вино поспіхом. Пакування  bag-in-box – ідеальний варіант. АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» пропонує пакет з високими бар’єрними властивостями і кран Т-Тар з унікальним механізмом, який запобігає потраплянню повітря в пакет. Тому в цьому пакуванні Ви насолоджуватиметеся вином протягом 28 днів, якщо, звичайно, зберігатимете його у холодильнику.
  2. Вино у пакуванні bag-in-box має більшу цінність, навіть з маркетингової точки зору
    Вино у пакуванні bag-in-box на 96% складається з вина. Тільки 4% його цінності займає пакування, оскільки тут вину не потрібна пробка, додаткові етикетки, капсули та інші декоративні елементи. Навпаки, щоб привернути увагу клієнта, виробники вина можуть використовувати увесь короб для реклами та демонстрації бренду найбільш креативним способом.  
  3. Вино у пакуванні bag-in-box – економічне рішенні
    Виробники вина пропонують велику кількість форматів: від 1,5л до 5л для домашнього вжитку и навіть до 20л для сектору HoReCa.  Такі формати дешевші у транспортуванні та зберіганні, що в результаті відображається у ціні для кінцевого споживача.

«Середня ціна вина у пакуванні bag-in-box на позабіржовому ринку приблизно на 25% дешевше, ніж середня ціна Вашого вина в пляшці 75 мл» (Nielsen.com, 25.07.2019)

Bag-in-box ідеально підходить для вечірок, пікніків та сімейних посиденьок. Не потрібно їздити до супермаркету туди-назад, коли пляшка несподівано закінчується посеред Вашого свята. Таким чином, споживачі економлять на бензині, що також є додатковою перевагою.  

Ставленні до вина у пакуванні bag-in-box значно покращилось. Австралія та Нова Зеландія розвивають цей тренд уже більше 50 років. США, Швеція, Норвегія, Німеччина та Франція поступово змінюють свої звички у споживанні вина на користь вина у пакуванні Bag in Box. АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» рекомендує виробникам вина використовувати пакування bag-in-box. Ми запропонуємо ідеальний пакет, який збереже смак Вашого вина.

 

Приєднуйтесь до нас на нашій сторінці в LinkedIn та Facebook.

 

 

Назад
Далі