Українська
Ua
Назад до всіх новин
27 Жовтня, 2020

Виробництво пакування bag-in-box: Як ми це робимо

Основна мета виробництва bag-in-box для АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» – це задоволення вимог споживача.

Bag-in-box - це система пакування, що складається з міцного багатошарового пакета з високими бар'єрними властивостями і жорсткої зовнішньої тари (зазвичай використовується картонний короб). АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» має багаторічний досвід виробництва пакетів і закупорювальних засобів для пакування bag-in-box. Саме час познайомити Вас з нашим виробничим процесом. У цій статті ми пояснимо, що потрібно для того, щоб доставити клієнту пакет для пакування bag-in-box найвищої якості.

АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» - найкраще рішення у виборі виробника пакетів для пакування bag-in-box з наступних причин:

  1. Власне виробництво поліетилену і металізованого матеріалу комбінованого.
  2. Власне виробництво закупорювальних засобів.
  3. Чистий і стерильний виробничий сектор.
  4. Сертифікація FSSC 22000.
  5. Сувора політика відповідності гігієнічним вимогам.
  6. 100% контроль якості на кожному етапі виробництва.

ВИРОБНИЦТВО ПЛІВОК ТА ЛАМІНАЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ

Виробництво пакування bag-in-box: Як ми це робимо. Зображення 1

Пакування bag-in-box в основному використовується у харчовій промисловості та у виробництві напоїв, де дуже важливо забезпечити достатній термін зберігання продукту. Фахівці АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» точно знають, як продовжити термін придатності Вашого продукту, не впливаючи на його запах і смак. Наш металізований комбінований матеріал має високі показники бар'єрнимх властивостей і служить надійним захистом від кисню і УФ-променів. Для виробництва поліетиленової плівки нашими фахівцями розроблена унікальна рецептура, за допомогою якої ми гарантуємо її високу фізико-механічну міцність і відмінну зварюваність.

Наші пакети для пакування bag-in-box залишаються міцними і герметичними протягом усього шляху до холодильника кінцевого споживача.

ВИРОБНИЦТВО ЗАКУПОРЮВАЛЬНИХ ЗАСОБІВ

Виробництво пакування bag-in-box: Як ми це робимо. Зображення 2

Пакування bag-in-box можна використовувати для різних продуктів харчування і напоїв, таких як молочні продукти, фруктові пюре, вино, вода, соки, рослинна олія, соуси і яєчний меланж. Кожен виріб вимагає особливого закупорювального засобу. Щоб гарантувати 100% герметичність наших пакетів, АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» запустили власне виробництво закупорювальних засобів. Ми виробляємо власні кран (T-Tap), плоску кришку і пробку ELPO.

Кран T-Tap - це наша спеціальна пропозиція для виробників вина, оливкової олії і соків. На відміну від інших кранів, T-Tap елегантний і простий у використанні. Все зрозуміло, як 2 + 2. Достатньо лише від'єднати відривну стрічку, щоб повною мірою насолодитися смаком Вашого продукту. Крім того, кран безперебійно працює на будь-якому обладнанні для розливу.

Цього року АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» запускає виробництво T-Tap Low. Використання пластика скорочується приблизно на 33%.

ВИРОБНИЧИЙ  СЕКТОР

Виробництво пакування bag-in-box: Як ми це робимо. Зображення 3

Висока якість наших пакетів для пакування bag-in-box визначається двома факторами: ультрасучасним високотехнологічним обладнанням, розробленим провідними світовими постачальниками, і культурою безпеки харчових продуктів, яка дотримується всією командою.

Наш виробничий сектор розташований в закритому, чистому і стерильному приміщенні. Сертифікований відповідно до FSSC 22000, версія 5.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Виробництво пакування bag-in-box: Як ми це робимо. Зображення 4

Ми контролюємо кожен етап виробництва пакетів. Наші провідні лабораторії контролю якості та висококваліфіковані інженери працюють 24/7 і проводять численні випробування протягом усього виробничого циклу, що гарантує відповідність якості наших пакетів для пакування bag-in-box національним і європейським стандартам.

Назад
Далі