Українська
Ua
Назад до всіх новин
10 Березня, 2021

Оливкова олія у Bag-in-box: задоволення потреб клієнта у якості і функціональності

Оливкова олія - ​​основне джерело жирів, що приносить споживачеві користь для здоров'я: знижує ризик серцево-судинних захворювань, сприяє травленню, поліпшує роботу мозку і т. д. Для позитивного впливу на здоров'я людини надзвичайно важливо забезпечити повний контроль виробничого процесу, починаючи з перевірки якості оливкових плодів і закінчуючи розливом/упаковкою олії. У цій статті ми пропонуємо Вам розглянути причини, завдяки яким пакування Bag-in-box є кращим рішенням для Вашої оливкової олії.

Bag-in-box - це тип пакування, що включає в себе пакет, який вкладається у коробку з гофрованого картону. Він широко використовується для зберігання і транспортування різних продуктів харчування і напоїв. Використання пакування Bag-in-box при виробництві оливкової олії поступово стає популярним в Греції, Іспанії, Італії та Франції завдяки ряду переваг, які сприяють збереженню його якості.

Пакет для пакування Bag-in-box традиційно виготовляється шляхом зварювання двох плівок разом і вварюванням герметичного закупорювального засобу. АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» пропонує виробникам оливкової олії два варіанти пакетів для пакування Bag-in-box:

Обидва варіанти характеризуються високими показниками бар'єрності і повністю захищають оливкову олію від окислення. Надійність наших пакетів для пакування Bag-in-box також гарантується наявністю спеціальної системи дозування – T-Tap. Завдяки своїй технічно бездоганній конструкції, T-Tap гарантує мінімальну киснепроникність, подовжуючи тим самим термін зберігання Вашої оливкової олії.

Численні наукові дослідження довели, що пакування Bag-in-box – одне з кращих рішень для оливкової олії. Наприклад, згідно з дослідженням Університету Іоанніни, опублікованому на сайті elsevier.com, оливкова олія Extra Virgin, у пакуванні Bag-in-box, залишається свіжим до 120 днів, а в контейнері з нержавіючої сталі його термін зберігання може бути обмежений максимум 80 днями.

Крім більш тривалого терміну зберігання, пакування Bag-in-box має й інші переваги, які приносять користь як виробнику оливкової олії, так і його споживачеві.

  1. Пакування Bag-in-box економічніше. Ні для кого не секрет, що пакування Bag-in-box допомагає заощадити на логістиці. Все починається з доставки порожніх пакетів для пакування Bag-in-box. Завдяки нашій схемі палетування, ми доставляємо більше пакетів в одній вантажівці, що знижує вартість перевезення на один пакет. Що ж стосується уже наповненого пакування Bag-in-box, його форма дозволяє передбачити розмір і вагу піддона, що в підсумку дозволяє виробникові оливкової олії правильно спрогнозувати транспортні витрати.
  2. Пакування Bag-in-box спрощує онлайн-торгівлю і є надійною для доставок на довгі відстані. Одне з основних завдань виробника оливкової олії – гарантувати, що оливкова олія не буде пошкоджена на шляху до кінцевого споживача. Наші пакети для пакування Bag-in-box ударостійкі, що дозволяє відкинути всі побоювання, що посилка пошкодиться при транспортуванні.
  3. Пакування Bag-in-box зручне і просте у використанні. Вся справа у крані T-Tap, який завдяки своїй інтуїтивно зрозумілій конструкції дозволяє споживачеві швидко відкривати його і дозувати стільки, скільки він хоче, контролюючи потік за допомогою спеціального поршня.

Bag-in-box - це тип пакування, який орієнтований не тільки на впізнаваність бренду, а й на позитивний досвід виробників і споживачів.

Захищаючи оливкову олію від тепла і світла, пакування зберігає його якість і аромат. Пакування зручне, простіше у використанні і економічніше. Тому рекомендуємо Вам спробувати Bag-in-box для оливкової олії, і ми запропонуємо Вам пакети різних форматів.

Назад
Далі