Українська
Ua
Назад до всіх новин
09 Грудня, 2021

5 причин використовувати Bag-in-box для вина

Упаковка для вина останніми роками значно видозмінилась: від традиційної скляної пляшки з натуральним корком до інноваційних альтернативних варіантів, як-то Bag-in-box та Super Pouch. Компанії активно шукають нові можливості удосконалити існуючу упаковку свого продукту або слідують за сучасними тенденціями і обирають новітнє пакування для вина.

Перед тим, як прийняти остаточне рішення, яка саме упаковка буде найкращою для свого продукту, виробники зважують усі за і проти. Серед важливих чинників – відповідність характеристикам продукту, вплив на смакові властивості та термін придатності, зручність у транспортуванні та зберіганні, споживацькі вподобання та екологічна відповідальність.

На сьогодні на ринку існує 5 основних типів упаковки для вина:

Кожен із перелічених видів пакування має свої переваги і недоліки. У попередній статті ми розповідали як використання упаковки Bag-in-box допомагає знизити викиди CO2 в атмосферу. Сьогодні ми пропонуємо розглянути причини, чому вибір гнучкої упаковки – це найкраще рішення з огляду на продовження терміну придатності продукту, зменшення харчових відходів та збереження здоров’я споживачів.

Причина №1 – збільшення терміну придатності

Упаковка Bag-in-box має високий рівень зручності, тривалий термін зберігання від 6 місяців і більше, об’ємну ефективність і низьке співвідношення ваги упаковки відносно його вмісту. На відміну від скляних пляшок, завдяки високим бар’єрним властивостям, що перешкоджають процесу окиснення, Bag-in-box зберігає оригінальний аромат і смак вина до 28 днів після відкриття за умови тримання в холодильнику. Отже, споживач не матиме потреби допивати напій одразу, як тільки його відкрили.

АТ «Технологія» пропонує пакети-вкладиші Bag-in-box, виготовлені з матеріалів, які повністю захищають вино від процесу окислення. Ми використовуємо багатошарову PE плівку на основі EVOH або металізований комбінований матеріал. Обидва матеріали забезпечують відмінні бар’єрні властивості, що безпосередньо впливає на збільшення терміну придатності вина в пакетах Bag-in-box.

Система відкупорювання, яку застосовують у пакуванні Bag-in-box, також запобігає окисленню продукту в середині пакета. У своєму виробництві ми використовуємо крани T-Tap власного виробництва. Наші крани захищають вміст пакета від проникнення кисню всередину завдяки спеціальному замковому механізму із захисною мембраною. T-Tap моментально зачиняється, як тільки ви перестаєте тиснути на поршень.

Причина №2 – зменшення продовольчих відходів

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO) зазначає, що третина світового продовольства потрапляє у смітник, та закликає до відповідального споживання. Гнучка упаковка допомагає зменшити продовольчі відходи, захищаючи продукт від впливу навколишнього середовища, що дозволяє споживачу довше насолоджуватись його свіжістю. Більш того, наприклад, на відміну від пакетів тетрапак, у яких на дні зазвичай залишається невикористаний напій, упаковка Bag-in-box стискається у процесі використання. Це дозволяє спожити вміст пакету на всі 100%.

5 причин використовувати Bag-in-box для вина. Зображення 1

Причина №3 – зручний формат

Тоді як скляні пляшки мають переважно об’єм 0,75 л, гнучке пакування має здатність вмістити до 20 літрів вина в одному пакеті. Наразі існує великий вибір розмірів пакетів Bag-in-box. Ми виробляємо пакети-вкладиші до 20 л для HoReCa та від 2 до 5 л для роздрібних продажів. Набагато простіше і легше взяти на пікнік одну упаковку Bag-in-box, ніж брати з собою 5 скляних пляшок вина.

Причина №4 – турбота про здоров’я споживача

Bag-in-box – зручна упаковка не лише завдяки широкому вибору форматів, але і через свою безпечність. Гнучка упаковка для виробництва продуктів харчування та напоїв повинна бути надійною не лише з точки зору технічної досконалості, але й з боку її сумісності з продуктами харчування.

АТ «Технологія» самостійно виготовляє PE плівку та комбінований металізований матеріал для виробництва упаковки Bag-in-box, тому ми безпосередньо можемо впливати на якість сировини, що використовується на виробництві. Ми використовуємо лише сертифіковані інгредієнти, а також є сертифікованим виробником відповідно до міжнародного стандарту FSSC 22000.

Виробництво упаковки для харчової промисловості вимагає чистого та стерильного виробничого середовища. Наше сучасне обладнання і багатофункціональні лабораторії розміщуються в чистому і стерильному виробничому секторі, щоб попередити ризики забруднення готової продукції. Суворе дотримання стандартів чистоти дозволяє нашим клієнтам отримати кінцевий продукт, що відповідає міжнародним стандартам.

Причина №5 – екологічна відповідальність

Немає жодних сумнівів, що гнучке пакування – це сучасне рішення, що дозволяє мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище:

5 причин використовувати Bag-in-box для вина. Зображення 2
5 причин використовувати Bag-in-box для вина. Зображення 3

Використання Bag-in-box замість твердого пластикового пакування більше відповідає екологічним вимогам: 70% упаковки Bag-in-box (картонні коробки, крани) можна віддати на повторну переробку, а пакети-вкладиші (30%) відправити на утилізацію.

Якщо у вас з’явились питання, не соромтесь звернутись до наших спеціалістів за адресою baginbox@technologia.com.ua. Ми допоможемо вам обрати гнучке пакування, яке підкреслить переваги вашого продукту.

Назад
Далі